Obrączki ślubne, Wieliczka - sklep internetowy

Zgodnie z tradycją, element świadczący o zaślubinach stanowi obrączka na serdecznym palcu, która jest zakładana wzajemnie przez narzeczonych podczas ceremonii. Ten prosty pierścionek nosi się najczęściej do końca życia, dlatego warto skorzystać z wysokiej jakości egzemplarza. Na rynku istnieje wiele zróżnicowanych modeli, które mogą być minimalistyczne, bogato zdobione czy nowoczesne. Dzięki temu każdy jest w stanie otrzymać produkt na miarę swoich potrzeb i indywidualnych preferencji.
obrączki ślubne Kraków

Ślubne obrączki - Jubiler, Wieliczka

Obrączki ślubne standardowo posiadają kolor żółty i są wykonywane ze złota, jednak na rynku można znaleźć wiele modeli w innych barwach. Trend ten stanowi interesujące przełamanie tradycji przy jednoczesnym jej zachowaniu, na przykład decydując się egzemplarze w kolorze czarnym czy różowego złota. Najlepszym wyborem jest zakup kompletu, ponieważ dzięki temu można mieć pewność, że obrączki będą do siebie pasować. Przed podjęciem decyzji warto wybrać się do sklepu jubilerskiego i sprawdzić, jaki dokładnie posiada się rozmiar palca.

Obrączki do ślubu - które wybrać?

Chcąc zakupić produkt uniwersalny, najlepiej wybrać klasyczne, gładkie obrączki w żółtym kolorze. Jednak jeśli lubi się nowoczesność, wystarczy postawić na model o bardziej awangardowym wzornictwie. Odpowiednich propozycji mogą szukać także miłośnicy wytwornych, misternych zdobień. O wyborze konkretnych modeli warto porozmawiać ze swoją drugą połówką. Ciekawym pomysłem jest też wybranie się do jubilera i przymierzenie obrączki lub zapoznanie się z wizualizacjami, na których pierścionek znajduje się na ręce modela.

Obrączki ślubne - cena

Cena obrączek ślubnych jest zależna od klasy zastosowanego materiału czy oryginalności wzornictwa. Ponadto w wielu przypadkach pierścionki są dodatkowo zdobione kamieniami szlachetnymi, co także wpływa na ostateczny koszt zakupu. Warto korzystać z usług renomowanych jubilerów, ponieważ dzięki temu można mieć pewność otrzymania wyjątkowych obrączek. W wielu przypadkach w cenie zakupu można dodatkowo wykonać grawer, na przykład z datą ceremonii, imionami zakochanych czy jakimkolwiek innym słowem.

Obrączki ślubne, Wieliczka - opinie o jubilerze Diamond Sky

Razem z mężem postanowiliśmy kupić obrączki w diamondsky, ponieważ bardzo spodobały nam się modele z ażurowym, bogatym motywem. Teraz jesteśmy po ślubie i obrączki nam cały czas przypominają o chwili ceremonii, polecam serdecznie :)

Kamila

Szukałem czegoś nietuzinkowego, a zwykłe obrączki wydawały mi się za proste jak dla mnie i wtedy jeszcze mojej narzeczonej :) Postawiliśmy na obrączki z Diamondsky z motywem liści w modelu damskim, bardzo nam się podobają. No i dostaliśmy też grawer za darmo :D

Dominik

Obrączki z diamondsky bardzo nam się spodobaly, ale najbardziej doceniamy wsparcie obsługi, bo sami mieliśmy problem z wyborem konkretnego modelu. kilka chwil rozmowy ze specjalistą i już byliśmy zdecydowani na dane obrączki.

Robert

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Diamondsky. Kupiliśmy z obecnym mężem obrączki z pieknymi zdobieniami i wykonanym grawerem. Prezentują się świetnie, a konsultanci poprowadzili nas przez cały proces skłądania zamówienia, polecam!!

Natalia